Розклад богослужінь:

Богослужіння проводяться за київським часом

В  НЕДІЛЬНІ  ТА  СВЯТКОВІ  ДНІ:

ВСЕНОЩНЕ  БДІНІЄ                                   17:00 год.

Часи:                                                                  – 08:30 год.

БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ:                      – 09:00 год.

В    БУДНІ   ДНІ :

• СЕРЕДА  –                            –  7:00 год.     Літургія.

–  17:00 год.

• ПЯТНИЦЯ –                        –  7:00 год.     Літургія.

–   17:00 год.

Церковні треби:    ДОМООСВЯЧЕННЯ,   ВІНЧАННЯ,   ХРЕСТИНИ,  СОБОРОВАНІЄ,  ПОХОРОН, ПСАЛТИР   та   про   інші   треби   домовлятися   в  церковній  лавці,  або  з  священником  по номеру:  тел. 050-317-84-65

Для      малозабезпечених     та     бідних    людей     треби    здійснюються    безкоштовно,   при необхідності   свічки   видаються   їм   також   безкоштовно.

Щосуботи   при  храмі   Архістратига  Михаїла   о 15- годині  для  дітей   проводяться  уроки   по вивченню    Закону   Божого.    Також   проводяться   духовні   бесіди,  православні  дитячі  ігри та   діють музичний  і  творчий  гуртки.

На   ранішніх  і  вечірніх  богослужіннях  незмінні  церковні  піснеспіви  співаються усіма   прихожанами.

Нехай   допоможе  Господь кожній  людині знайти дорогу до храму і свої серця  зробити   храмами   істинного    Бога!

АМІНЬ.

(69)