Настоятель храма

Протоієрей Михайло Галич

Настоятель храма протоієрей ГАЛИЧ Михаїл Ілліч народився в с.Карпатське Турківського р-ну. Львівської області.

 
1996 р. – поступив в Київську Духовну Семінарію ( КДС ).

 
30.09.1999р.- пострижений в трапезному храмі Києво – Печерської Лаври у чтеця Митрополитом Київським і всієї України ВОЛОДИМИРОМ.

 
2000 р. – студент заочного сектору Київської Духовної Академії ( КДА ).

 
01.09.2002р.- рукоположений в сан ДИЯКОНА, Єпископом Мукачівським і Ужгородським АГАПІТОМ.

 
04.09.2002р. – рукоположений в сан СВЯЩЕННИКА, Єпископом Мукачівським і Ужгородським АГАПІТОМ.

 
05.09.2002р.- призначений на посаду священнослужителя св. Михайлівської церкви, м. Мукачево /Підгоряни /, Закарпатської області та відповідальним за будівництво нового храму.

 
04.12.2002р.- удостоєний нагороди НАБЕДРЕННИК.

 
16.05.2003р.- удостоєний нагороди КАМІЛАВКИ.

 
12.07.2003р.- удостоєний нагороди НАПЕРСНИМ ХРЕСТОМ.

 
21.11.2003р.- в день престольного свята та освячення фундаменту під новий храм удостоєний нагороди возведення в сан ПРОТОІЄРЕЯ.

 
14.06.2006р.- удостоєний нагороди ХРЕСТА З ПРИКРАСАМИ.

 
20.11.2006р.- призначений на посаду настоятеля св. Михайлівської церкви.

 
21.11.2009р. – в день престольного свята, та першою літургією в ново збудованому храмі удостоєний нагороди МІТРИ. Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор.

(330)