Паломницька поїздка на Святу Землю 01 – 06 жовтня 2016р.

0-02-05-3e15c39b52db6fb967428566d726989a3880e767e2f57bc097a008b4b09833e7_full

З благословеня Високопреосвященнішого ФЕОДОРА, архієпископа Мукачівського і Ужгородського з 01 – 06 жовтня відбулася паломницька поїздка вірян храма святого архістратига МИХАЇЛА, що в місті МУКАЧЕВО, до святинь святого міста Ієрусалим.

Паломницьку поїздку очолив протоієрей Михаїл ГАЛИЧ, настоятель храма архістратига МИХАЇЛА, міста МУКАЧЕВО (Підгоряни), в паломницькій поїздці також взяли участь протоієрей Миколай ФАТИЧ, настоятель храма Різдва Пресвятої Богородиці, місто Єланець (Вознесенська єпархія), протоієрей Олег ГРАБОВСЬКИЙ (Вознесенська єпархія), протоієрей Стефан ГОГАЛЮК (Феодосієвська єпархія) та віряни храма святого архістратига МИХАЇЛА міста МУКАЧЕВО.

Під час поїздки парафіяни мали можливість ознайомитися з історією монастирів та вклонитися святиням Ієрусалиму. Програма включала в себе відвідування: гори Фавор, монастиря Преображення Господнього, міста Назарет, храму святого архістратига Гавриїла, місця Благовіщення, Кани Галілейської, міста Капернаум, Магдали, храму святої рівноапостольної Марії Магдалини, гори Блаженств, святої річки Йордан, монастиря святого Герасима Йорданського, Ієрихону, Сорокаденної гори, монастиря святого Георгія Хозевіта, Віфанії, монастиря Марфи і Марії, гори Єлеон, місця Вознесіння Спасителя, Гефсиманського саду, монастиря святої Марії Магдалини, гробниці Божої Матері, місця Різдва Пресвятої Богородиці, Хрестної дороги Спасителя на Голгофу, храму гробу Господнього, Голгофи, Каменю Помазання, Сіонської горниці – місця Тайної Вечері, та інше.

З любов′ю створена Господом, вся земля – свята. І мабуть саме тому на світі не існує жодного куточка, який би не мав свого святого місця, куди спрямовані паломницькі шляхи. Це монастирі, прославлені святим життям своїх мешканців, храми, де зберігаються чудотворні ікони – особливі ікони, ревна молитва перед якими приносила і приносить чудесне звільнення від різноманітних бід і хвороб, місця чудесних об′явлень Пресвятої Богородиці та ін. В усі часи люди завжди прагнули і прагнуть відвідати ці відомі і менше відомі святині, а тому історія паломництва триватиме далі.